У Сівці-Калуській планують видати 300 сміттєвих контейнерів

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 176

"На сьогодні вже 200 приватних садиб тут отримали нові контейнери, решта ще будуть забезпечені за окремим графіком. Загалом — уже три старостинські округи (Мостищенський, Копанківський та, власне — Сівка-Калуський) отримали обладнання для збору сміття. Ця робота буде продовжуватись і надалі, а черговість сіл, нагадуємо, залежить від рівня активності проплат за вивезення сміття", — йдеться у повідомленні міської влади.

Як повідомив "Вікнам" староста Сівки-Калуської Василь Тимчишин, загалом у цьому селі є 430 домогосподарств. У частині будинків зараз ніхто не проживає, зокрема, через виїзд мешканців за кордон. Окрім вже виданих 200 контейнерів, у селі видадуть ще принаймні 100 і їхня загальна кількість сягне щонайменше 300.

За словами старости, чимало людей не змогли отримати контейнери, оскільки під час їх видачі перебували на роботі. Зараз у селі збирають заявки на контейнери, тож, вірогідно, вже наступного люди зможуть отримати обладнання для збору сміття.

Як повідомив Василь Тимчишин, рівень оплати жителів Сівки-Калуської за послугу поводження з відходами становить понад 90%. Раніше повідомляли про нижчий показник. На стан розрахунків могло позитивно вплинути те, що мешканці сплачують за послугу одразу за кілька місяців, у тому числі і наперед, і таким чином уникають зайвих витрат на комісії.

Нагадаємо, ТОВ "Еко-Прикарпаття" — компанія, яка надає послугу з поводження з відходами на території Калуської громади, видає жителям сіл індивідуальні 120-літрові контейнери для збору твердих побутових відходів. Контейнери видають за договором відповідального зберігання споживачам, які не мають заборгованості перед ТОВ "Еко-Прикарпаття".

Роботу з забезпечення приватних домоволодінь контейнерами компанія розпочала у грудні минулого року з села Мостища. До кінця 2022 року контейнери планували видати мешканцям ще 4-5 сіл громади. Першим з них стали Копанки, другим — Сівка-Калуська.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.