У петиції владу Калуша закликають відремонтувати дорогу на Височанці

Категорія: ВладаПереглядів: 236

5 вересня на офіційному сайті Калуської міської ради розпочався збір підписів під петицією "Зробити дорожню ділянку по вулиці Остапа Вишні". Автором ініціативи є Луценко Тетяна Андріївна.

У петиції повідомляється, що вулиця Остапа Вишні у мікрорайоні Височанка перебуває у жахливому стані та потребує ремонту, інформують "Вікна".

"Шановний Андрію Михайловичу! Я звертаюся до Вас від усіх мешканців вулиці Остапа Вишні (район Височанка). Прошу Вас взяти на розгляд питання про виділення коштів на ремонт дороги на вулиці Остапа Вишні. Ділянка перебуває в жахливому стані, що значно ускладнює логістику як усім мешканцям вулиці, які щодня добираються до своїх домівок, так і екстренним службам (пожежна, швидка, поліція). У негоду дорога може бути небезпечною, оскільки щоб заїхати з головної вулиці, потрібно піднятися на крутий підйом, який також у поганому стані. Узимку, до прикладу, на низькій машині взагалі неможливо заїхати. Прошу Вас розглянути це питання та знайти шляхи вирішення цієї проблеми. Щиро дякуємо від усіх мешканців вулиці Остапа Вишні!", — йдеться у петиції.

Станом на 10 вересня петицію ще ніхто не підписав. Її можна підтримати впродовж ще 85-ти днів. Для того, щоб петиція потрапила на розгляд міської влади, необхідно, щоб її підписали мінімум 150 мешканців громади. Щоб підписати петицію, натисніть на посилання.

Загалом сервіс електронних петицій в Калуській громаді втрачає свою популярність як інструмент впливу на рішення, які приймає влада. Це всього третя петиція з початку 2023 року. Перша була зареєстрована на початку квітня і стосувалася забезпечення незалежного цілодобового онлайн-моніторингу забрудненості атмосферного повітря, цю петицію влада не розглядала, оскільки її підписали всього четверо людей. Друга петиція зареєстрована 25 серпня і стосується проїзних квитків у міському транспорті. Її підтримали 14 мешканців Калуської громади. Збір голосів під цією петицією триватиме ще 74 дні. Підтримати петицію можна за посиланням.

Нагадаємо, минулого року було зареєстровано сім петицій, чотири з яких стосувалися перейменування вулиці Пушкіна. Необхідні 150 голосів у 2022 році набрали лише дві петиції: щодо заборони діяльності Української Православної Церкви Московського Патріархату на території Калуської громади та щодо перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Братів Бутусіних.

ВІКНА 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.