У Калуську ЦРЛ після ДТП доставили 38-річного чоловіка з травмами хребта

Категорія: ТранспортПереглядів: 857

До Калуської районної лікарні учора після ДТП було доставлено 38-річного жителя Тисменицького району, який постраждав у ДТП як пасажир автомобіля "Дачія Логан".

Чоловік отримав травми хребта та голови після зіткнення цієї машини з автомобілем “Ауді А6” під керуванням 40-річного жителя Калуша, інформують ”Вікна” з посиланням на відділ управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області

ДТП трапилася на дорозі в селі Голинь Калуського району.

Наразі відомо, що водій “Ауді А6” не врахував погодних умов та, не обравши безпечної відстані і швидкості руху, спровокував ДТП.

Проведений тест на вживання алкоголю засвідчив стан сп’яніння цього водія.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

  • байдуже (17:57 23/01/2016)
    Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.185.28]

    Кінчений... Скільки раз уже говорилось про п'янку за кермом... Бравада,відсутність "клепки"у голові.

    • ББА (23:28 23/01/2016)
      Оцінка: +0 / -0 | [IP: 78.149.120.178]

      На жаль все так і є sad

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.