У Калуші злодії демонтували мережі опалення чотирьох 9-поверхівок вартістю мільйон гривень

Категорія: КриміналПереглядів: 699

"Йдеться про крадіжку з підвальних приміщень суміжних будинків (вул. Пушкіна, 15, 15а, 15б, 15в) великої кількості комплектуючих системи теплопостачання. Це, здебільшого, деталі з кольорових металів. Але, щоб їх здобути, зловмисники знищили повністю мережі, які відновленню тепер не підлягають.

В результаті таких дій 8 під’їздів, в яких 66 квартир отримують централізовано теплоносій, позбулися системи теплопостачання. І щоб тепер її заново встановити за попередніми підрахунками треба викласти щонайменше 0,5 мільйона гривень", — повідомив голова Калуської громади.

Внутрішні будинкові мережі теплопостачання у будинках на вул. Пушкіна обслуговує управляюча компанія "Теплодім". Як повідомив "Вікнам" її директор Василь Фурда, мережі були повністю підготовлені до початку опалювального сезону (будинки отримують тепло від Калуської ТЕЦ). Про крадіжку стало відомо кілька тижнів тому. За цим фактом управляюча компанія звернулася до поліції.

За словами Василя Фурди, злодії демонтували і викрали буквально все: труби, перехідники, вентилі тощо. Фактично мережу потрібно будувати наново. Завдані збитки оцінюють більш як у мільйон гривень. Відновлення мережі також коштуватиме щонайменше мільйон — переконаний керівник управляючої компанії.

Як повідомив Василь Фурда, найближчим часом має бути прийнято рішення щодо централізованого теплопостачання будинків на вул. Пушкіна, 15, 15а, 15б, 15в. Варіантів по суті два. Або терміново виділяти кошти і робити систему опалення: час до початку опалювального сезону ще є і за наявності відповідних фінансових і людських ресурсів таку роботу можна виконати. Або ж так само терміново треба приймати рішення про відключення цих будинків від централізованого опалення, а мешканцям 66-ти квартир виділяти допомогу з бюджету на індивідуальне опалення. Другий варіант для бюджету вийде як мінімум удвічі дешевшим. 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.