У Калуші збільшили тариф на захоронення побутових відходів

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 243

Члени виконавчого комітету Калуської міської ради на своєму черговому засіданні прийняли рішення, актуальність якого пов’язана ускладненням ситуації в економіці держави. Йдеться про перегляд тарифу на захоронення твердих побутових відходів, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на міськраду.

Виконком узяв до уваги також висновок аудиторів, в якому зазначалися передумови для нового перерахунку, зокрема: збільшення ціни на пальне, більше ніж удвічі (а в структурі тарифу це 22 відсотки), зниження фактичних обсягів захоронення ТПВ в порівнянні з плановими на 33 789 куб. м тощо. Згідно з ухваленим рішенням тариф на послугу з поводження з побутовими відходами (захоронення побутових відходів), яка надається комунальним підприємством «Екоресурс», встановлено в розмірі 46,92 гривні за 1 куб. м (у т.ч. податок на додану вартість).

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.