У Калуші завершили поточний ремонт дорожнього полотна біля автостанції та залізничного вокзалу (ФОТО)

Категорія: Інфраструктура -> ТранспортПереглядів: 375

Поточний ремонт дорожнього полотна біля автостанції та залізничного вокзалу в Калуші завершено.

Всього здійснено картовий ремонт на 2 200 метрах квадратних на відтинку дороги від вул. Долинської до вул. Козоріса. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Як зазначається, робота буде і надалі продовжуватися. Наступна ділянка – міжквартальний проїзд на вул. Хіміків, яку розпочнуть найближчим часом.

Також, за словами Андрія Найди, паралельно розпочали комплекс робіт на дорогах громади за допомогою Madpatcher. Учора працювали на вул. Степана Бандери. Ремонт струменевим способом проводитиметься щодня у дві зміни для максимального охоплення площі дорожнього покриття: з 7:00 до 14:00 та з 14:00 до 19:00.

«Звісно, це не вирішить усіх проблем, деякі дороги потребують капітального ремонту. Однак, все ще тривають обмеження у фінансуванні таких видів робіт», – зазначив міський голова.

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.