У Калуші засудили чоловіка, який вкрав з магазину дошку для прасування

Категорія: КриміналПереглядів: 1140

Так, у січні цього року чоловік перебував у крамниці промислових товарів. Він скористався тим, що за його діями ніхто не спостерігає та таємно викрав прасувальну дошку вартістю 369 гривень, інформують "Вікна" з посиланням на Калуський міськрайонний суд.

У судовому засіданні чоловік свою вину у вчиненні злочину визнав повністю, розкаявся  та пояснив, що взяв дошку для власних потреб.

За рішенням суду йому обмежено волю терміном на один рік. Зокрема, суд врахував, що обвинувачений характеризується негативно, раніше притягався до адміністративної та кримінальної відповідальності, місця роботи не має, завдану матеріальну шкоду не відшкодував та повторно вчинив злочини проти власності, що вказує на його небажання вести законослухняний спосіб життя й дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.