У Калуші є п’ять альтернативних джерел водопостачання на випадок надзвичайної ситуації

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 451

Начальниця відділу Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Ірина Нітух пояснила: у Калуші є п’ять джерел водопостачання, які у разі надзвичайної ситуації на центральному водопроводі можуть використовуватися у якості альтернативи. Окрім двох джерел у Підгірках, це також колодязі у дитячому садочку "Барвінок", філії Калуського ліцею №10 у Підгірках та у дев’ятій гімназії у Хотіні. Тож якість води тут контролюють, і вона, за словами Ірини Нітух, відповідає вимогам, інформують "Вікна".

Також Ірина Нітух нагадала, що у березні вода з джерела "Капличка" не відповідала вимогам, адже її забруднюють побутові стоки. А проби у травні відбирали після тривалого періоду без дощів, відтак не було побутових стоків і джерельна вода "показала свою суть": вона є чистою і придатною для споживання.

Раніше йшлося, що вода з Лімниці у Вістовій ніколи не відповідала вимогам.

Особливо це стосується періодів, коли опадів небагато і річка міліє. Щодо озера у парку, то канал, який є єдиним джерелом його наповнення, проходить через житлову зону і сюди потрапляють стоки та інші джерела забруднення.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.