У Калуші відкрилася міжнародна виставка 29 митців

Категорія: КультураПереглядів: 467

Недільного дня, 10 березня, у Виставковій залі КЗ "Музейно-виставковий центр Калуської міської ради", що на вул. Дзвонарській, розпочала діяти виставка "Квіткові мотиви".

Відкрила виставку заступниця директора КЗ "Музейно-виставковий центр" Леся Кирилович, яка зазначила, що сьогодні важливо демонстрували єдність, гуртуватися, також і в мистецтві.

 За словами зберігачки фондів виставкової зали Галини Турчик, в центрі уваги цієї виставки — квітка. Квітка — як символ життєвої сили, символ рідної землі, символ миру.

На виставці представлено роботи 29 художників з Калуша, Івано-Франківська , Коломиї, Долини. Є тут графіка із Англії (авторка Надія Садов"як) і Німеччини (авторка Івонне Гох). 

 Акварель, олія, акрил, батік, олівець... На виставці - твори знаних митців-калушан Вікторії Гречко, Любові Панфілової, Людмили Костів, Ярослава Господарчука, Ігоря Бойковича, Лілії Бучак, Віктора Коніва, Зоряни Атлантової, Ольги Шпук, Лесі-Лариси Гох, Анастасії Колісняк, Ігоря Семака, Вікторії Дідошак, Володимира Митця, Тетяни Гламазди, Оксани Струк, Ірини Косани і Богдана Галайди, покійного Йосипа Кравця.

 Обласний центр на виставці представляють художники Оксана Лендьєл, Анна Науменко, Галина Філіпова, Тетяна Мурафа, Галина Федоряк і Роман Овчар. 

Є тут робота з Коломиї — "Квітка надії" (авторка Наталія Вовчук). По краях роботи забиті цвяхи, бо це полотно протягом 2023 року використовувалося для плетіння кікімор. Картину авторка створювала з надією на звістку від чоловіка, який зник безвісти та з великим сподіванням, що війна завершиться. 

А бойківську Долинщину презентує на виставці мисткиня Ольга Макара.

Серед гостей заходу - мисткині: Тетяна Мурафа, науковий співробітник Музею мистецтв Прикарпаття, та Галина Філіпова, заслужена журналістка України.

Виставка діятиме продовж місяця. Картини можна не тільки споглядати, а деякі - й придбати. Кошти, як зазначили митці, будуть спрямовані на допомогу ЗСУ.

Калуська міська рада 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.