У Калуші виділили допомогу сім’ям загиблих і зниклих безвісти Захисників України

Категорія: СоціумПереглядів: 635

20 червня відбулося засідання виконавчого комітету Калуської міської ради, на якому прийняли рішення про виділення одноразових грошових допомог сім’ям загиблих (померлих), зниклих безвісти та Захисників України, які потрапили в полон.

Допомогу отримають три сім’ї загиблих та шість сімей зниклих безвісти Захисників України на загальну суму 600 тис. гривень. З початку року таку допомогу вже виділено для 54-х сімей на 4 млн гривень. А минулого року допомогу отримали 76 сімей на загальні 5 млн 730 тис. гривень, інформують "Вікна".

Нагадаємо, в Калуській громаді розмір допомоги для сімей загиблих Захисників України становить 100 тис. гривень, померлих і зниклих безвісти — 50 тис. гривень, для Захисників, які потрапили у полон, — 30 тис. гривень.

Програмою соціального захисту на 2024 рік на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових передбачено 8,5 млн гривень.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.