У Калуші виділили допомогу сім’ям загиблих і зниклих безвісти Захисників України

Категорія: СоціумПереглядів: 232

Програмою соціального захисту на 2023 рік на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових, а також на одноразові грошові допомоги мешканцям громади передбачено майже 7,7 млн гривень.

20 вересня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради, на якому прийняли  рішення про виділення одноразових грошових допомог сім’ям загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників України, повідомляють "Вікна".

Допомогу отримають п’ятеро сімей загиблих і зниклих безвісти Захисників України на загальну суму 350 тис. гривень.

Нагадаємо, в Калуській громаді розмір допомоги для сімей загиблих Захисників України становить 100 тис. гривень, померлих і зниклих безвісти — 50 тис. гривень.

Програмою соціального захисту на 2023 рік на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових, а також на одноразові грошові допомоги мешканцям громади передбачено майже 7,7 млн гривень. З початку року, включаючи останнє рішення сім’ям загиблих (померлих) та зниклих безвісти захисників України, виділено 4 млн 650 тис. гривень.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.