У Калуші виділили 2,9 млн гривень на проєктування п’яти твердопаливних котелень

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 958

23 лютого на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати розподілили частину залишку коштів бюджет розвитку Калуської громади, який склався на початок 2023 року — близько 2 млн 868 тис. гривень.

Фінансування виділили на проєктні роботи з будівництва трьох твердопаливних котелень та реконструкції під такі котельні двох теплопунктів, інформують "Вікна".

Нагадаємо, наприкінці  січня Калуська міська рада прийняла рішення, якими надала дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва трьох модульних котелень (поблизу ПК «Юність» і четвертого ліцею, поблизу сьомого ліцею і поблизу п’ятого ліцею), а також для реконструкції двох теплопунктів під модульні котельні (поблизу шостої школи і ДЮСШ «Сокіл» та поблизу десятого ліцею та  дитячого садка «Росинка»Підморгую

На проєктування однієї колені виділили від 468,8 тис. гривень (будівництво твердопаливної котельні на вул. Хіміків на 800 кВт (п’ятий ліцей) до 738,2 тис. гривень на проєктування реконструкції теплопункту під твердопаливну котельню на вул. Пушкіна на 2500 кВт (десятий ліцей).

Також міська рада прийняла два рішення, яким надала дозвіл на розроблення детальних планів території для будівництва модульної котельні в районі вул. Будівельників, 3 в місті Калуші (за цією адресою знаходиться дитяча поліклініка) та для реконструкції теплопункту під модульну котельню в районі вул. Б. Хмельницького, 36 в місті Калуші (за цією адресою знаходиться багатоквартирний житловий будинок, а теплопункт поруч – найближчий до міської поліклініки).  

Йшлося про наміри відкрити тут котельні на твердому паливі для забезпечення теплом бюджетних закладів, які зараз  опалюються від Калуської ТЕЦ. 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.