У Калуші виділили 100 тис. гривень для лікування важкопораненого бійця

Категорія: СоціумПереглядів: 310

25 липня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог Захисникам України, які отримали поранення, інформують "Вікна".

Допомогу отримають 8 поранених Захисників України. А саме: одному буде виплачено 100 тис. гривень, одному — 10 тис. гривень і шести — по 5 тис. гривень. Таким чином за рішенням виконкому загалом виділять 140 тис. гривень.

Як стало відомо, 100 тисяч гривень було виділено важко пораненому захиснику із Калуської громади, який перебуває на лікуванні у столиці.

Програмою соціального захисту на 2023 рік на виплати родичам загиблих, зниклих безвісти захисників України та допомог на лікування військових, а також на одноразові грошові допомоги мешканцям громади передбачено 4,8 млн гривень.  

Допомоги на лікування військовослужбовців, які отримали поранення у Калуші виділяють з листопада минулого року. Спочатку її надавали військовослужбовцям, які отримали важке поранення і потребують подальшого оперативного лікування. Розмір допомоги військовослужбовцям, які отримали важке поранення, внаслідок якого втратили кінцівки або внутрішній чи зовнішній орган тіла, та потребують додаткового оперативного втручання, — до 100 тис. гривень; військовослужбовцям, які отримали важке поранення без втрати кінцівки або внутрішнього чи зовнішнього органу тіла та потребують додаткового оперативного втручання — до 50 тис. гривень.

Наприкінці травня виконавчий комітет вніс зміни до Порядку надання одноразових грошових допомог на лікування Захисників і Захисниць України. А саме було вирішено виділяти допомогу військовим, які отримали важке поранення та яким проведено лікування чи потребують такого лікування  (без оперативного втручання, розмір допомоги до 20 тис. гривень) та які отримали легке поранення (чи вони захворіли) та яким проведено лікування чи потребують такого лікування  (до 5 тис.  гривень).

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.