У Калуші відбувся повторний тендер на розчищення русла річки Сівки

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 207

Тендер на очищення русла річки Сівки провели вдруге. Причому цього разу пропозиції трьох учасників виявилися нижчими за ціну договору з переможцем першої закупівлі.

4 вересня відбувся тендер на закупівлю послуг з відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Сівка на території Калуської міської територіальної громади. Замовником є управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради. Бюджет становить 600 тис. гривень, інформують "Вікна".

В аукціоні взяли участь чотири підприємства. Їхні остаточні пропозиції є такими:

ТОВ «Карпатнафтобуд» — 525 тис. гривень; ПП «Нако Інвест» — 400 тис. гривень; ТОВ «Меш Інвест» — 399,9 тис. гривень; ТОВ «Іс-Транс» — 360 тис. гривень.

Попередньо переможцем закупівлі є ТОВ «Іс-Транс». Документи учасника ще має перевірити кваліфікаційна комісія замовника.

Нагадаємо, тендер на очищення русла річки Сівки провели вдруге. Причому цього разу пропозиції трьох учасників виявилися нижчими за ціну договору з переможцем першої закупівлі. Так, за підсумками першого тендеру уклали договір з приватним підприємством "Водотехпром" на 488 тис. гривень. Однак підрядник так і не приступив до роботи, тож договір з ним було розірвано.

Цього року визначено три пріоритетні ділянки, де планують розчистити русло річки Сівка. А саме:

захаращена ділянка біля майбутнього водорегулюючого вузла в районі Домбровського кар’єру; ділянка в районі вулиць Людкевича і Чорновола; ділянка біля моста у центрі міста, де русло сильно заросло.

Розчищення русла річки збільшує його водопропускну спроможність та дозволяє уникнути підтоплень у паводковий період. Програмою охорони навколишнього природного середовища Калуської громади на відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Сівка передбачено 1 млн гривень. Закупівлю оголосили на меншу суму, в межах надходжень коштів до екологічного фонду бюджету громади.

Минулого року кошти на розчищення русла річки Сівка з бюджету Калуської громади не виділялися і такі роботи не проводилися.            

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.