У Калуші від центрального опалення відключать три багатоквартирні будинки

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 271

31 серпня Калуська міська рада прийняла рішення про відключення окремих багатоквартирних будинків від систем централізованого теплопостачання.

Йдеться про три будинки за такими адресами: вул. Хмельницького, 29; вул. Хмельницького, 52; вул. Хіміків, 12. Усі вони досі отримували теплову енергію від Калуської ТЕЦ ТОВ "Костанза". Власникам квартир у цих будинках, які користувалися послугою центрального опалення станом на 1 квітня цього року, мають виплатити одноразову допомогу з бюджету громади на індивідуальне опалення, інформують "Вікна".

У кожному з будинків, які мають намір відключити від центрального опалення, залишилося мало споживачів, які користуються такою послугою. Також мешканці будинків провели збори, на яких прийняли рішення клопотати перед міською владою щодо їх відключення від центрального опалення.

Це вже друге рішення про відключення окремих багатоквартирних будинків від систем централізованого теплопостачання у 2023 році. Нагадаємо, перше прийняли наприкінці червня, тоді вирішили відключили чотири будинки, які теж  опалювалися від Калуської ТЕЦ ТОВ "Костанза" (на вул. Б. Хмельницького, 22, вул. Б. Хмельницького,21, вул. Будівельників, 19 і вул. Є. Коновальця, 3).

Нагадаємо, що у Калуші допомоги на індивідуальне опалення виділяють лише мешканцям будинків щодо яких владою прийнято рішення про відключення від центрального опалення і які досі користувалися такою послугою. Рішення при призначення допомоги приймає спеціально створена комісія, яка розглядає заяви та документи калушан. Розмір допомоги для власників однокімнатної квартири становить  4 500 гривень, двокімнатної квартири — 6 500 гривень, трикімнатної — 8 500 гривень, чотирикімнатної і більше — 10 500 гривень.

В останньому опалювальному сезоні від Калуської ТЕЦ централізовано опалювалися 143 багатоквартирні житлові будинки, у наступному їх буде максимум 136.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.