У Калуші триває капремонт будівлі першого геріатричного центру

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 528

Триває капітальний ремонт одного з корпусів Калуської міської лікарні. Приміщенню — понад 100 років, інформують "Вікна" з посиланням на пресслужбу благодійного фонду "Восток SOS".

Все почалося з прибирання старого медичного обладнання, демонтажу стін і вікон. Наразі  замінили інженерні мережі та закінчили внутрішні роботи: перепланування, встановлення нових дверей і вікон, залиття чорнової підлоги. Зараз тривають оздоблювальні роботи. Калуська громада взяла на себе ремонт фасаду та даху.

Раніше йшлося, що вартість ремонту будівлі складе 6 млн 23,423 тис. гривень.

Центр зможе прийняти 50-60 людей з інвалідністю, яких "Восток SOS" евакуював зі прифронтових територій. Сусідній корпус лікарні також надав 18 паліативних місць.

"За будівлею ми плануємо побудувати зону відпочинку: невеликий парк зі стежками, що будуть обладнані для колісних крісел", — поділився Гудим Микола, директор Клуської міської лікарні.

 

Раніше йшлося, що благодійний фонд виділив 6 млн гривень на ремонт будівлі геріатричного центру в Калуші.

Калуський геріатричний центр в Івано-Франківській області вже четвертий за рахунком проєкт, який реалізує БФ "Восток-SOS". Три попередніх успішно завершені у Більшівцях, у Блюдниках та у Лисці на Прикарпатті.

Як відомо, геріатричний центр створять на базі колишнього протитуберкульозного диспансеру на території Калуської міської лікарні на вул. Каракая. 

В закладі буде створено 40-50 ліжок, з яких 50% займатимуть внутрішньопереміщені особи, й стільки ж буде виділено для мешканців громади — це умова благодійників. У перспективі, після закінчення війни, всі ліжка геріатричного центру перейдуть у розпорядження Калуської громади.

У бюджеті Калуської громади закладають видатки на зарплату і комунальні послуги, а харчування, медикаменти та розхідні матеріали розраховують залучити від благодійних фондів. Окрім того, комунальний заклад матиме дохід: особи, які тут перебуватимуть, отримають 25% від свого пенсійного забезпечення, а 75% отримуватиме геріатричний центр на забезпечення харчування.

У перспективі за умови наявності вільних ліжок, центр також зможе надавати платну соціальну послугу стаціонарного догляду.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.