У Калуші три кандидати на посаду міського голови знялися на користь Андрія Найди

Категорія: ПолітикаПереглядів: 1712

У Калуші три кандидати на посаду Калуського міського голови вирішили підтримати єдиного кандидата – Андрія Найду.

Зокрема, 16 жовтня кандидат на посаду міського голови Калуша Володимир Савка у програмі «Виборчий округ. Місцеві» на Суспільному Карпати повідомив, що знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО «Свобода» Андрія Найди.

За його словами, таке рішення він ухвалив разом із своєю командою «Сила і честь», бо у Калуші є запит громади на зміну влади, а найбільш ймовірним кандидатом є Андрій Найда.

А 17 жовтня відбулася спільна пресконференція кандидатів на посаду Калуського міського голови Олега Савки (суб'єкт висування - Народний Рух України), Андрія Найди та Андрія Драня (самовисуванець), на якій Олег Савка та Андрій Дрань висловили підтримку Андрію Найді у виборчій боротьбі за посаду Калуського міського голови та закликали своїх виборців 25 жовтня віддати голос саме за нього, повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

Як зазначив Олег Савка, зараз калуська громада має шанс привести до влади нових людей. Андрій Найда є тим кандидатом змін, якого варто підтримати.

За словами Андрія Драня такий крок свідчить про те, що у боротьбі за краще майбутнє громади потрібно відкинути власні амбіції та приймати раціональні рішення, які діятимуть на користь громаді.

Андрій Найда подякував обом кандидатами за висловлену підтримку й запевнив, що не буде головою однієї політичної партії, а стане головою всієї Калуської громади.

 

КАЛУШ ФМ 20


Коментарів: 1

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.