У Калуші суд відправив за ґрати жінку, яка поширювала виправдовувала російську агресію

Категорія: КриміналПереглядів: 561

Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінального провадження про обвинувачення мешканки Калуша у поширенні та публічному використанні символіки комуністичного режиму, поширенні матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії російської федерації проти України.

Згідно з обвинувальним актом, пенсіонерка, використовуючи VPN – сервіси, зі своєї соціальної сторінки «Однокласники» долучилась до проросійських груп: «Я за россию!!!» «Я за путина, я за россию», відвідуючи інші групи, з яких на своїй сторінці стала поширювати та публічно використовувати заборонену законом символіку комуністичного режиму, знаючи при цьому, що комуністичний режим визнано в Україні злочинним, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на пресслужбу суду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка у соціальній мережі створила обліковий запис зі створенням відповідної сторінки, яку в подальшому тільки особисто використовувала для спілкування з іншими користувачами соціальної мережі «Однокласники», залишивши персональний акаунт відкритим для публічного огляду та поширення інформації невизначеному колу осіб.

Знаючи, що публікації в соціально-орієнтованих ресурсах як частина суспільно-політичної комунікації сприяють формуванню суспільної думки,

обвинувачена з часу збройної агресії російської федерації проти України послідовно, систематично, активно стала розповсюджувати у них публічну інформацію, спрямовану на виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році.

Обвинувачена в судовому засіданні вину у пред'явленому обвинуваченні визнала повністю. Зазначила, що дійсно тривалий час у соціальній мережі «Однокласники» поширювала та публічно використовувала символіку комуністичного режиму, а також поширювала інформацію, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України та підтримувала дані дії. Щиро розкаялася у вчиненому та просила суворо її не карати.

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до переконання про призначення обвинуваченій покарання у вигляді позбавлення волі на 1 рік 1  місяць без конфіскації майна. Одночасно вирішив стягнути з неї на користь держави 43 417,10 гривень витрат за проведення судових експертиз.

КАЛУШ ФМ 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.