У Калуші суд покарав чоловіка, який викрав 100 метрів телефонного кабелю

Категорія: КриміналПереглядів: 605

Чоловік повністю визнав вину у вчиненому кримінальному правопорушенні, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та добровільно відшкодував завдані збитки.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили вирок Калуського міськрайонного суду від 19 вересня за результатами розгляду кримінального провадження про обвинувачення раніше судимого чоловіка за ч. 4 ст. 185 Кримінального Кодексу  України (таємне викрадення чужого майна, вчинене в умовах воєнного стану), інформують "Вікна".

Досудовим розслідуванням було встановлено, що 13 лютого цього року, приблизно о 21.30, обвинувачений перебував в селі  Копанки і на повітряній лінії зв'язку побачив кабель, який провисає. Скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, за допомогою принесених з собою кусачок чоловік перекусив та таємно викрав 100 метрів телефонного кабелю, чим завдав Івано-Франківській філії АТ «Укртелеком» збитків на 1 125,60 гривні.

23 березня між прокурором Калуської окружної прокуратури та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості. За нею чоловік повністю визнав вину у вчиненому кримінальному правопорушенні, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та добровільно відшкодував завдані збитки.

У судовому засіданні і сторона обвинувачення, і сторона захисту просили призначити визначену сторонами міру покарання. Відтак суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості, визнати чоловіка винуватим за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначити покарання — три роки позбавлення волі.

Санкція цієї статті Кримінального кодексу — позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Зважаючи на пом'якшуючі покарання обставини (визнання вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданих збитків та те, що представник потерпілого претензій до обвинуваченого не має та їх представник дав згоду на укладення угоди про визнання винуватості, те, що тяжких наслідків внаслідок вчинення кримінального правопорушення не наступило), суд дійшов висновку про можливість затвердження угоди між сторонами та призначення покарання нижче він найнижчої межі.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.