У Калуші створили робочу групу, яка займатиметься створенням екологічного профілю громади

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 975

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили розпорядження міського голови Андрія Найди про створення робочої групи для створення екологічного профілю Калуської міської територіальної громади.

Зазначено, що робоча група спільно з громадською організацією «Impact center CXID.UA» має розробити екологічний профіль громади, а управління з питань надзвичайних ситуацій — подати розроблений документ на затвердження Калуської міської ради.

Нагадаємо, наприкінці січня Калуська міська рада прийняла рішення, яким погодила Меморандум  про співпрацю з громадською організацією «Impact center CXID.UA», інформують "Вікна".

Меморандум пов'язаний з реалізацією проєкту «Створення екологічного профілю Калуської міської територіальної громади», який реалізується за грантові кошти, в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Королівства Швеції.

За Меморандумом, «Impact center CXID.UA» розробить екологічний профіль Калуської громади, що буде сприяти розвитку територіальної громади та залученню інвестицій і донорів в громаду.

Калуська міська рада взяла на себе зобов’язання створити спільну робочу групу з представників влади, бізнесу та громадських активістів та всіляко сприяти ГО «Impact center CXID.UA» в реалізації Проєкту.

У створеній робочій групі домінують представники влади.  Її очолив перший заступник міського голови Мирослав Тихий. Його заступником у робочій групі є начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Іван Дембич, а секретарем — працівниця цього управління Людмила Дзундза. Окрім того, у складі робочої групи є заступниця начальника управління економічного розвитку міста Тетяна Сеньків та депутат міської ради Юрій Погинайко.  

Від громадськості у склад робочої групи включили голову правління громадської організації «УФРА» Наталію Захарову, а від бізнесу — заступника директора — начальника філії Державної установи «Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії» Хіміко-металургійний завод Євгена Щастливця.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.