У Калуші створили мурал із зображенням ластівки

Категорія: АкціїПереглядів: 245

Громадська організація "Вільні калуські люди" проводила табір "Будуємо Україну Разом — БУР". До Калуша на 10 днів приїхали волонтери з Донецької, Луганської, Запорізької, Рівненської, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, інформують "Вікна".

— Ми дуже продуктивно попрацювали, знайшли нових друзів, створили коло довіри та підтримки, а результат роботи ви можете побачити на фото в каруселі. Для порівняння маємо у стрічці допис з фото "до ремонту", — кажуть у новому простоорі "Хаб 93". — Культурний двіж у Калуші буде! На даному етапі ми готові на 93%, тому з відкриттям ще потрібно трішки зачекати.

На фасаді будівлі волонтери створили мурал із зображенням ластівки, яка розливає синьо-жовті фарби на зруйновані будівлі міста: кінотеатр "Відродження" і Ратушу.

Завершальний цикл ремонту запланований на понеділок, 20 червня. Калушан, які згодні волотерити, запрошують до спіпраці.

Тут планують організувати цікаве дозвілля для молоді та психологічну підтримку для потребуючих, зокрема, для військових та постраждалих родин.

У новому просторі можна розвивати власні ідеї, заводити нові знайомства, працювати, приходити на освітні лекції, майстер-класи, тощо. А ще планують облаштувати невеличкий двір для літній подій, де можна буде, наприклад, подивитися під відкритим небом фільм.

Це перший хаб у місті Калуші, аналогів якого поки що немає. Число 93 обрали не випадково, адже приміщення розташоване за адресою: вул.  Грушевського, 93.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.