У Калуші сьогодні визначать переможця тендеру на ліквідацію провальної воронки

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 427

Як відомо, управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради повторно оголосило в електронній системі державних закупівель Прозоро спрощену закупівлю «Ліквідація (засипка) провальної воронки №14б на вул. Глібова в м. Калуш Івано-Франківської області (нове будівництво)».

Участь у тендері взяли троє учасників: КП «Калушавтодор» з пропозицією 184 тис. гривень, ТзОВ «Карпатнафтобуд», який запропонував виконати роботи за 210 тис. гривень, і ТОВ «ДОРЛЕНД» з найвищою вартістю — 277 тис. гривень, інформують «Вікна».

У результаті торгів найнижчу ціну запропонувало КП «Калушавтодор» — 169 тис. гривень. Пропозиція «Карпатнафтобуду» склала лише на тисячу більше — 170 тис. гривень. «ДОРЛЕНД» ціни не знижував.

Тендерний комітет у найближчий час оголосить своє рішення.

Це вже вдруге в Калуші оголошують тендер на ліквідацію провальної воронки, яка утворилася у квітні цього року. Так, першу закуплю було оголошено наприкінці травня, аукціон відбувся 10 червня. Документи на участь у ньому подали два суб’єкти господарювання , а меншу ціну запропонувало товариство з додатковою відповідальністю «Карпатнафтобуд» з Калуша – 184 999 гривень. Проте пропозиції обох учасників тендеру були відхилені кваліфікаційною комісією через невідповідність документації заявленим вимогам. Тож, перший  аукціон визнано таким, що не відбувся. 

На ліквідацію воронки в міському бюджеті передбачили 290 тис. гривень. Раніше міська рада також виділила з міського бюджету 5 тис. гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації з ліквідації воронки.

Засипати воронку планують до кінця серпня.

ВІКНА 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.