У Калуші розпочали проєктування котелень

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 728

15 травня управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради уклало договори з ТОВ «Кулев-Інвест» з міста Івано-Франківська на проєктування двох твердопаливних котелень.

А саме на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єктах «Нове будівництво модульної твердопаливної котельні по вул. О.Тихого потужністю 800 кВт в м. Калуш Івано-Франківської області» на суму понад 444,8 тис. гривень та «Нове будівництво модульної твердопаливної котельні по вул. Хіміків потужністю 800 кВт в м. Калуш Івано-Франківської області» на суму близько 442,7 тис. гривень, інформують "Вікна". Термін дії обох договорів – до кінця поточного року.

Нагадаємо, у Калуші мають намір відмовитися від централізованого опалення від Калуської ТЕЦ, а влада працює над забезпеченням теплом закладів бюджетної сфери, які зараз отримують його від теплоелектроцентралі. Зокрема мають намір збудувати чотири твердопаливні котельні  – поблизу ПК «Юність» і четвертого ліцею (на вул. О. Тихого), поблизу сьомого ліцею, поблизу п’ятого ліцею (на вул. Хіміків) і поблизу дитячої поліклініки, провести реконструкцію  двох теплопунктів під модульні твердопаливні котельні  – поблизу шостого ліцею  і ДЮСШ «Сокіл» та поблизу міської поліклініки. А також побудувати три модульні газові котельні  –  на території другого, десятого ліцеїв та закладу дошкільної освіти «Росинка».

Нагадаємо також, що у лютому міська рада передбачила у бюджеті громади близько 2,9 млн гривень на проєктні роботи з будівництва трьох твердопаливних котелень та реконструкції під такі котельні двох теплопунктів.  Зокрема на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва котельні на вул. О. Тихого виділили майже 477 тис. гривень, а на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва котельні на вул. Хіміків – близько 469 тис. гривень. Тобто договори на проектування укладено з економією в межах 5-7%.

Як раніше повідомляли "Вікна" цього року реалізувати  масштабний проєкт з реконструкції і будівництва локальних котелень у Калуші не розраховують, але хочуть максимально просунутися, щоб звершити його наступного року.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.