У Калуші проведуть опитування щодо очного навчання

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 335

З найактуальнішого — підготовка закладів освіти до нового навчального року за вимогами сьогодення, йдеться в інформації міського голов Андрія Найди.

Начальниця управління освіти Ірина Люклян наголосила, що рішення щодо очної чи дистанційної форми навчання ще не ухвалено. Є рекомендація від Міністерства освіти обласним адміністраціям розглядати це питання, опираючись на думку батьків. Тому з наступного тижня в усіх навчальних закладах буде проводитись відповідне опитування.

Раніше йшлося, що Калуш отримав 1 млн гривень з обласного бюджету на укриття у закладах освіти.

Також субвенцію з обласного бюджету виділено і для придбання резервного джерела живлення для другого, третього, десятого ліцеїв та ліцею імені Дмитра Бахматюка — по 45 тис. гривень.  

Таким чином загалом на облаштування укриттів розподілено близько 1 млн гривень.

Раніше йшлося, що підготовка укриттів пов’язана з підготовкою  закладів освіти до очного навчання. Облаштування укриттів, де впродовж тривалого часу мають перебувати діти, включає освітлення, систему вентиляції, наявність запасного виходу, місць для сидіння, доступу до питної води, туалету тощо.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.