У Калуші продовжать ремонт фасаду палацу культури

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 230

25 серпня в електронній системі державних закупівель Прозорро калуський палац культури «Мінерал» оголосив тендер на поточний ремонт оздоблення фасаду на будівлі на вул. Чорновола, 20 в м. Калуші. Бюджет закупівлі становить 978 819 гривень. Період подання пропозицій на участь у тендері — до 4 вересня, на цю ж дату запланований аукціон.

За тендерною документацією, послуги з поточного ремонту фасаду будівлі палацу культури мають бути надані до кінця поточного року. Із запланованих робіт — мурування окремих ділянок зовнішніх стін, штукатурення укосів та окремих ділянок стін фасадів та ремонт штукатурки, опорядження поверхні стін фасадів набризком, фарбування нових фасадів, а також дисперсійне фарбування відкосів, задніх колон та карнизів, інформують "Вікна".

Нагадаємо, у липні Калуська міська рада передбачила у видатках загального фонду бюджету 995 049 гривень на проведення поточного ремонту фасаду палацу культури «Мінерал». Як повідомляли «Вікна», у ПК «Мінерал» вже почали ремонт фасаду. Зокрема, наприкінці червня без аукціону було укладено договір на поточний ремонт частини фасаду будівлі ПК «Мінерал» з калуською підприємницею Наталією Найдою на 199 447 гривень.

Йшлося про те, що ремонт фасаду заклад культури розпочав за зароблені кошти спецфонду.

Завершити ремонт фасаду планували до кінця літа, а саме — до ювілею: 31 серпня цього року ПК «Мінерал» виповнилося 70 років. Однак основну частину ремонтних робіт буде виконано пізніше.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.