У Калуші презентували фірмовий торт «Калуський» (ФОТО)

Категорія: АкціїПереглядів: 748

Нарешті у нашому місті з’явився свій фірмовий кондитерський виріб.

Торт «Калуський» презентували його виробники – працівники однієї з місцевих пекарень, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Кондитерський виріб офіційно запатентований відповідно до чинного законодавства. Класичний на вигляд, оригінальний на смак – із солоною карамеллю, горіхами, шоколадними коржами. Саме солона карамель, як один із компонентів, підкреслює справжність, автентичність виробу, натякаючи на соляні мотиви в історії промислового Калуша.

Ідея створити солодку візитівку міста виникла ще понад рік тому у підприємиці Віри Кицман. Її підтримали міський голова Андрій Найда, ГО «УФРА» (голова Наталія Захарова), заступниця начальника управління економічного розвитку міста Тетяна Сеньків. Пройдено нелегкий шлях – і, врешті, фірмовий торт «Калуський» можна придбати у щойно відкритій кав’ярні-пекарні «Матусин хлібчик», а також інших фірмових крамницях.

Торт вагою 700 грамів стане не тільки окрасою будь-якого святкового столу, а й підійде в якості чудового подарунка. А також – гідно репрезентуватиме Калуш за межами міста та країни.

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.