У Калуші презентують книгу "Шипшинове вино" Ольги Слоньовської

Категорія: КультураПереглядів: 777

У центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбудеться презентація книги "Шипшинове вино". Авторкою є відома українська письменниця, літературознавиця, професорка Ольга Слоньовська

Це вірші про людські долі, стосунки та кілька глибоких — про війну. За словами авторки, наші захисники хочуть добрих новин, бо зла й біди їм вистачає на передовій, інформують "Вікна".

Магія книги "Шипшинове вино" закладена не у дурманній міцності настояного напою чи у символіці метафоричної назви, а скоріше у складній драматургії людської душі. Ніжна і вразливо-делікатна жіноча лірика переходить у гнівливі та радикальні строфи, зчиняючи бунт у свідомості, бо лише так можна відстояти власні кордони і межі своєї держави.

Початок презентації "Шипшинового вина" Ольги Слоньовської — 15 березня о 12.00 у центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.