У Калуші працює інспекція Держпраці. Як уникнути штрафів?

Категорія: ВладаПереглядів: 566

Про це повідомив заступник начальника управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Юрій Тимків.

— Маємо інформацію від суб’єктів підприємництва, що вони навідувалися до них у гості. Хочеться нагадати підприємцям, щоб вони неухильно дотримувалися норм трудового законодавства і норм праці, — зазначив посадовець. — Перший штраф за 1 неоформлену на роботу людину становить 60 тисяч гривень, за кожен наступний випадок не задекларованої праці — 180 тис. гривень. Якщо це маленький магазинчик, то за дві неоформлені людини — відразу 240 тис. гривень штрафу. Не знаю, чи малий бізнес витримає такий тиск. Краще оформляти й платити податки. Крім того, ПДФО — один з основних податків, який формує бюджет Калуської громади.

Раніше йшлося, що під час інформаційної кампанії, впродовж  майже 6 місяців поточного року, інспектори праці проінформували понад 62 тис. роботодавців та їх працівників про переваги офіційного працевлаштування, у тому числі у сферах торгівлі — 36 тисяч, сільського господарства — 6 тисяч, транспорту — 5 тисяч, організації харчування — 3 тисячі.

Під час другого етапу роботи інспекції у полі зору працівників Держпраці та ДПС будуть роботодавці, які не відреагували на тривалу інформаційну кампанію та продовжують ухилятись від декларування найманих працівників.

Об’єднання зусиль Держпраці та ДПС дає можливість оперативно виявити та забезпечити інспектування роботодавців, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці.

За інформацією "Вікон", у Калуші такі перевірки розпочалися 30 червня.

ВІКНА 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.