У Калуші планують продовжити брукування тротуару на майдані Шептицького

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 7386

Сума договору, який оприлюднили 5 вересня, становить близько 7,5 тис. гривень. Кошторисну документацію виготовить калуський підприємець Андрій Чехрій, інформують "Вікна".

Підготовка кошторисної документації свідчить про наміри міської влади продовжити роботи з брукування тротуару на майдані Шептицького.

Нагадаємо, наприкінці липня УЖКГ оголошувало аукціон на експлуатаційне утримання тротуару на майдані Андрея Шептицького, 1-3 у Калуші з бюджетом 545 тис. гривень. А 4 серпня між управлінням житлово-комунального господарства та ПП "Нако Інвест" було укладено договір на ремонт цього тротуару на суму близько 450,5 тис. гривень. Станом на початок вересня роботи завершили.

На початку року Калуська міська рада планувала капітальний ремонт цього тротуару, однак через воєнний стан будь-які капітальні ремонти неможливі. Ділянку тротуару на майдані Шептицького вирішено впорядкувати поточним ремонтом за рахунок передбачених у бюджеті громади коштів на поточний ремонт доріг.

Нагадаємо, в актуальній редакції програми капітального ремонту та утримання об'єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства на 2022-2024 роки є капітальний ремонт двох тротуарів: на вул. Бандери (від вул. Івано-Франківська і до вул. Бандери, 98), на який є 612 тис. гривень, і на майдані Шептицького (ділянка від управління архітектури до моста) — понад 1,2 млн гривень.

ВІКНА 2


Коментарів: 1

 • yurko (10:35 07/09/2022)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.211.236.186]

  От як не говорити про розпил бабла під час війни?

  Там найгірший у місті тротуар?

  По Чорновола вже все "красиво"???

  Не кажучи вже про те, що під час війни то точно "першочергові" витрати.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.