У Калуші перевірили готовність загальноосвітніх закладів до нового навчального року

Категорія: ВладаПереглядів: 157

Ми на порозі нового навчального року. Тож важливо, щоб заклади освіти були у відповідній готовності задля безпечного, успішного та комфортного навчального процесу.

Міський голова Андрій Найда в ході ранкового об’їзду разом із першим заступником Мирославом Тихим та заступницею Надією Гуш відвідали заклади освіти нашої громади, де виконувалися значні ремонтні роботи. Про це очільник громади повідомив у соцмережі на Facebook, інформує «Калуш ФМ».

За його словами, підходить до завершення один із найбільших капітальних ремонтів – заміна системи опалення у Калуському ліцеї № 5 (заміна радіаторів, монтування сучасної системи обігріву).

Також однією із першочергових проблем було суттєве протікання даху у Калуському ліцеї №2. Стан даної покрівлі вимагав місцями ремонту, а подекуди і повної заміни.

На сьогодні проблему вирішено. Ремонтні роботи завершилися вдало.

У процесі капітального ремонту приміщення 2 корпусу Калуської філії №8. Тут проблем більше: незадовільний стан покрівлі, підлоги, внутрішніх та зовнішніх стін та ін. У найкоротші терміни роботи будуть завершені.

«Навіть попри надскладний час ми повинні забезпечувати здобувачам освіти належні умови перебування у закладах освіти», – зазначив Андрій Найда.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.