У Калуші оголосять тендер на концепцію індустріального парку

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 661

Бюджет програми у 2022 році не змінився і становить 1 млн 724 тис. гривень. Депутати лише перерозподілили видатки програми за статтями. Зокрема, зменшили фінансування на організацію і проведення навчань, семінарів, тренінгів для підготовки та подання заявок на участь у міжнародних проєктах та на організацію заходів з метою налагодження співпраці з іншими громадами та іноземними партнерами — загалом на 180 тис. гривень.

Відповідно, на таку ж суму збільшили видатки на розроблення, видання та поширення серед потенційних інвесторів презентаційних буклетів про інвестиційний потенціал громади. Також цей пункт включає розроблення концепції індустріального парку.

Як повідомив у коментарі "Вікнам" начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, на Прозоро буде оголошено тендер на розроблення концепції індустріального парку на 180 тис. гривень. У разі конкуренції між потенційними розробниками вартість реалізації проєкту може виявитися меншою.

Нагадаємо, минулого року Калуська міська рада розпочала підготовку до створення муніципального індустріального парку у Калуші: у жовтні прийняли рішення про проведення інвентаризації шести земельних ділянок, які розташовані в районі вул. Заводської, під майбутній індустріальний парк. 31 березня цього року Калуська міська рада вже затвердила матеріали інвентаризації трьох земельних ділянок сумарною площею майже 14 га. Три земельні ділянки, матеріали інвентаризації яких поки що не затверджено, мають орієнтовну площу 38, 22, і 5,5 га.

Як повідомляли раніше, калуська влада  розглядала багато концепцій індустріальних парків і схиляється до того, що найкраще підійде концепція індустірального парку у Дрогобичі.

Дрогобицька міська рада прийняла рішення про створення еко-смарт індустріального парку "Галіт" та затвердила його концепцію 9 червня цього року. За концепцією, індустріальний парк у Дрогобичі робитиме ставку не на великий бізнес, а на малий та середній.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.