У Калуші оголосили збір коштів на продуктові набори одиноким людям

Категорія: АкціїПереглядів: 200

Організатори акції наголошують на потребі подбати про тих, кому потрібна підтримка та допомога:

«Кожен з нас цінує те, що має сім’ю і може святкувати у колі родини і просто радіти життю! Та хтось у ці дні зовсім один і зовсім без допомоги і для допомоги не потрібні великі кошти, необхідна тільки небайдужість кожної окремої людини. Творити добро просто, якщо є добрі серця та бажання».

До збору коштів запрошують приєднатися підприємців міста, депутатів та, звісно, тих, хто готовий поділитися частинкою добра, інформують "Вікна".

За словами організаторів акції "Давайте творити добро разом", у 2018 році вдалося зібрати 55 наборів, у 2019-му— 45, у розпал карантину навесні 2020 року — 35 наборів. Минулого року в Івано-Франківську зібрали 56 наборів. Проте потреба насправді значно більша, тому виникла ідея вдруге організувати збір у Калуші.

У січні вручать частину наборів для людей, які здатні пересуватися. Решта продуктів по домівках доставлять спільно з територіальним центром соціального обслуговування Калуша.

Звіти про надходження коштів буде оприлюднено. Орієнтовна вартість набору — 150 гривень.

Бажаючі доєднатися можуть телефонувати за номером: (099) 377-99-62.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.