У Калуші обговорили питання організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

Категорія: ВладаПереглядів: 778

Питання організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних продовжує залишатися актуальним. Тому вчора, 27 вересня, під головуванням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Івана Дембича була проведена спільна нарада зі старостами старостинських округів, керівниками управляючих компаній та головами ОСББ.

Також були присутні заступник начальника Калуського районного центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Лебеденко та заступник начальника Калуського районного відділу поліції Василь Тимочко, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Спільно обговорили важливі завдання щодо співпраці. Адже згідно з Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №921 постійна взаємодія із зазначеними посадовими особами забезпечує дотримання порядку ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних. Лише комплекс виконаних заходів сприятиме задоволення потреб оборони держави, її захисту та забезпечення життєдіяльності населення.

КАЛУШ ФМ 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.