У Калуші не зафіксовано жодного порушення з боку учасників ЗНО під час вчорашнього тестування

Категорія: СоціумПереглядів: 1349

Учора, 24 квітня, розпочалася основна сесія ЗНО-2015. У Калуші тестування з української мови та літератури пройшло на належному рівні. У місті працювало чотири пункти тестування. Загалом процедура проведення тестування була впорядкована і пройшла без порушень.

Можна з впевненістю сказати, що процедура ЗНО стає зрозумілою і доступною для учасників тестування.

У місті Калуш працювало чотири пункти тестування, а саме СШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням англійської мови (проспект Лесі Українки, 11); ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вул. Коновальця, 4 ); ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вул. В. Стуса, 13 ); ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 (вул. Б. Хмельницького, 8а ). Пропуск на пункти тестування здійснювався з 10:15 до 10:50 і всі майбутні абітурієнти були пунктуальними і організованими, пишуть ”Вікна” з посиланням на прес-службу Калуської міської ради.

Загалом процедура проведення тестування була впорядкована і пройшла без порушень.

У вестибюлі пункту тестування були встановлені спеціальні інформаційні дошки (стенди) з аудиторними списками учасників тестування.

На дверях аудиторій було розміщено список учнів, які в них працюватимуть. У цьому ж списку поряд із прізвищем вказано номер столу, за яким учасник зовнішнього незалежного оцінювання повинен виконувати тестові завдання.

Під наглядом громадських спостерігачів, інструкторів та працівників міліції із сховища дістали контейнер з аудиторними пакетами, розпакували та роздали пакети старшим інструкторам.

Старший інструктор в аудиторії провів інструктаж і показав всім учасникам тестування секретний пакет із тестовими зошитами.

Під час технологічної перерви працівниками Державної служби охорони за допомогою металодетектора здійснювався контроль абітурієнтів на наявність технічних засобів (засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації). Порушення процедури з боку абітурієнтів не зафіксовано.

Нагадаємо, тестування з української мови і літератури цьогоріч є обов’язковим для отримання випускниками загальноосвітніх навчальних закладів України документа про повну загальну середню освіту.

Як повідомляли ”Вікна”, вчора перше ЗНО склали понад 3 тисячі прикарпатських абітурієнтів.

ВІКНА 17


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.