У Калуші наступного року можуть купити два комунальні автобуси

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 324

У разі позитивного рішення міської ради та виділення коштів на реалізацію програми з міського бюджету, наступного року КП «Екоресурс» зможе купити не один, а одразу два комунальні автобуси.

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення міськради «Про внесення змін до Програми здійснення Калуською міською радою внесків до статутного капіталу комунального підприємства «Екоресурс» на 2023-2025 роки».

Як повідомляли "Вікна", ця програма була затверджена у вересні минулого року з обсягом фінансування 9 млн гривень — по 3 млн гривень на кожен рік. Кошти передбачили на придбання транспортних засобів для перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування — на один комунальний автобус на рік. Цього року програма вже профінансована на 100%: з бюджету громади виділили 3 млн гривень, а комунальне підприємство за підсумками тендеру, який відбувся у квітні, купило автобус українського виробництва «ATAMAN» за 3 млн 150 тис. гривень. Різницю «Екоресурс» профінансував, використавши свої доходи.

Проєктом змін до програми пропонують збільшити її фінансування на 3 млн гривень — до 12 млн гривень на три роки, а у 2024 році виділити з бюджету 6 млн гривень. Таким чином, у разі позитивного рішення міської ради та виділення коштів на реалізацію програми з міського бюджету наступного року КП «Екоресурс» зможе купити не один, а одразу два комунальні автобуси.

Нагадаємо також, КП «Екоресурс» займається пасажирськими перевезеннями на міських автобусних маршрутах загального користування чотирма новими автобусами білоруського виробництва, які у 2020 році в лізинг купило місто. Автобуси виїхали на маршрути наприкінці вересня 2020 року, а у жовтні КП «Екоресурс» взяло участь та стало переможцем у конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на об’єкті, який включає маршрути: №6 «Карпатська кераміка — Лікарня» (два автобуси); №3 «РЕМ — Загір’я»; №8Б «Карпатська кераміка — Височанка» вулицею Чорновола. Станом на зараз комунальне підприємство вже має у своєму розпорядженні п’ять комунальних автобусів.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.