У Калуші на чотирьох пішохідних переходах встановили сонячні батареї

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 370

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив міський голова Калуської громади Андрій Найда.

Ще з початку березня почали встановлювати альтернативне джерело електроенергії. Було прийнято рішення розмістити їх у місцях найбільшого скупчення людей. Тепер у вечірній час, у разі вимкнення електроенергії, чи у нічний, перехід вулиць Винниченка, Пушкіна, проспекту Лесі Українки для мешканців буде безпечнішим.

Встановлення сонячних батарей здійснено коштами місцевого бюджету, передбаченими на утримання мереж вуличного освітлення, у сумі майже 200 тис. гривень, — інформує міський голова.

Як повідомляли "Вікна", раніше на пішохідних переходах комунальне підприємство «Міськсвітло» встановлювало світильники на менш потужних і дешевших сонячних панелях. Таку роботу розпочали з жовтня минулого року. Тоді купували невеликі за площею сонячні панелі за 2,2-2,6 тис. гривень кожну.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.