У Калуші горіло підвальне приміщення 9-поверхового будинку

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1419

До місця виклику було направлено рятувальників 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини, інформують "Вікна" з посиланням на Калуське районне управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області. 

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що виникла пожежа шин та дерев’яних щитів у підвальному приміщенні 9-поверхового житлового будинку, на площі 8 кв. метрів. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів зору та дихання. 

О 22:14 вогнеборці локалізували пожежу, а о 22:24 — ліквідували.

Постраждалих на пожежі немає.

Причина виникнення встановлюється. До ліквідації пожежі було залучено 9 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки техніки від Головного управління ДСНС в області.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.