У Калуші депутати хочуть змінити «безкоштовну» медицину на страхову. Ціна питання — 100 млн гривень. ВІДЕО

Категорія: Влада -> Соціум -> Комунальні господарстваПереглядів: 1872

Цього року на фінансування програми безкоштовного медикаментозного забезпечення з міського бюджету Калуша витратили 13 млн гривень. У наступному потрібно майже вдвічі більше.

Загальний обсяг програми медичного забезпечення становить на наступний рік 25 млн 700 тис. гривень, з яких з міського бюджету планують профінансувати 16 млн гривень, зазначила на сесії Калуської міської ради в. о. заступника міського голови Наталія Табачук.

— Кошторис Програми склали з розрахунку на мешканців міста та району. Дасть район гроші — добре, ні — звиняйте, — акцентував міський голова Ігор Матвійчук.

Вже цього року програма безкоштовної медицини дала збій і калушанам доводилося час від часу ходити до аптеки за ліками. Винне, за словами головного лікаря Калуської ЦРЛ Івана Красійчука, міністерство.

Безкоштовна медицина – то не зле, але треба змінювати схему фінансування і підхід до використання бюджетних коштів, — вирішили депутати.

— Наша думка – не не спонсорувати певні фірми, певні аптечні склади, а скласти програму у напрямку європейського забезпечення охорони здоров’я. По-перше, передбачити страхове забезпечення тим верствам людей, які цього потребують, — зазначив Володимир Павлів, депутат міської ради .

Над пропозицією про впровадження страхової медицини у Калуші працюватиме спеціальна робоча комісія.

— Створюємо робочу комісію. працюєморі  побачимо, що з того вийде. Ви на бюджетній комісії вийшли на 100 мільйонів, так? — нагадав ціну питання Ігор Матвійчук.

Автор: VIKNATV

ВІКНА 18


Коментарів: 1

 • TRITONOS (19:37 29/12/2015)
  Оцінка: +1 / -2 | [IP: 78.25.45.201]

  ВИМАГАЮ АДРЕСНУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ПІЛЬГОВИКІВ ДЛЯ ПРОЇЗДУ В МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ!!!!!!

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.