У Калуші цистерна з питною водою переїхала з центру до центральної пошти

Категорія: Інфраструктура -> Комунальні господарстваПереглядів: 347

За офіційним повідомленням, в Калуші змінено локацію розміщення цистерни з питною водою, адже вже другий день понад 70% споживачів відключені від центрального водопостачання.

Тепер цистерна з питною водою з 10:00 і до 20:00 буде розміщуватися біля центральної пошти, що на проспекті Лесі Українки, а не на площі Героїв, повідомив міський голова Андрій Найда.

"Це пов’язано з тим, що в центрі зазвичай є вода, розбір води там вчора був мінімальний. Тому ми сьогодні прийняли рішення перемістити бочку з питною водою в "кишеньку" біля пошти. Якщо комусь буде потрібна питна вода — підходьте туди та розбирайте", — каже міський голова. 

Інша цистерна з питною водою, як і вчора, буде на вул. Стуса.

Як відомо, пізно ввечері 26 червня комунальне підприємство «Калуська енергетична Компанія» зупинило роботу водонасосної станції другого підйому на водозаборі «Добровляни». Відтак переважна частина мешканців Калуша залишилась без централізованого водопостачання через проведення планових робіт з перепідключення стратегічного магістрального водопроводу на вул. Ринковій. Воду обіцяють подати в п’ятницю, 30 червня, вранці. Проте вона буде технічною і непридатною до використання.

Інтенсивні опади 27 червня суттєво ускладнили проведення робіт. Як повідомляв раніше «Вікнам» директор комунального підприємства Петро Шевчук, роботи з перепідключення водопроводу виконують підрядники, які займалися його реконструкцією — ТОВ «Карпат-Буд» (виконувало роботи першої черги) і ТОВ «Кулев Інвест» (другої черги). Попри складні погодні умови, виконавці відкачують воду з траншей і робота триває.

Більше про причини зневоднення міста — в публікації "В кого в Калуші чотири доби не буде води, а кому — пощастить".

Довідка. Магістральний водопровід на вул. Ринковій у Калуші має діаметр 1000 мм і протяжність близько 840 метрів.  Ця ділянка водопроводу є дуже важливою для міста, оскільки від неї залежить водопостачання 90% калушан. Водопровід експлуатувався більш як 30 років, причому на його стан негативно впливало вимивання солей з «солянки», яка розташована неподалік.  Відтак на водогоні регулярно виникали пориви, з ліквідацією яких було пов’язане часте і відносно тривале припинення водопостачання міста. Окрім того, на цьому водогоні відбуваються суттєві втрати води. У 2019 році було вирішено реалізувати  проєкт з реконструкції водопроводу, його  розбили на дві черги. Роботи першої черги виконувало калуське ТОВ «Карпат-Буд», другої — ТОВ «Кулев Інвест» з Івано-Франківська. Загальна вартість реконструкції водопроводу на вул. Ринковій склала близько 8,4 млн гривень.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.