У Калуш привезли гуманітарну допомогу з Франції

Категорія: СоціумПереглядів: 422

Директор компанії Ma Cabane en Rondin mr. Ducoulombier Richard з калушанином Богданом Дем'янівим та їх партнером по бізнесу львів’янином Іваном Банахом доставили енергетичне харчування, спальники, турнікети та ін.

Про це повідомив міський голова Калуша.

"Від імені громади подякував нашим друзям із Франції, які вже вчетверте привезли гуманітарну допомогу в Калуш", – йдеться у дописі.

Пан Річард розповідає, що у себе вдома, у Франції, у соцмережах разом з дружиною-українкою дають оголошення про збір допомоги для України, і тоді всі охочі долучаються до благодійності. Ще проводять аукціони, за вторговані кошти закуповують пальне на дорогу.

Також, він побував у Бучі для того, щоб продемонструвати своїм друзям справжні жахіття війни. Оскільки, раніше з перегляду інформації в інтернеті вважали, що то кадри з якогось голлівудського фільму.

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.