У Франківську продають комунальне майно, щоб поповнити міський бюджет. Чи планують у Калуші іти таким же шляхом?

Категорія: Виконавча влада -> Міська радаПереглядів: 1206

Нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив про продаж комунального майна та землі.

– Ми у пошуках коштів, які зможемо акумулювати, зважаючи на кризу, – відзначив Р. Марцінків. – Тому ми прийняли рішення ті нежитлові приміщення, які не використовуються міською громадою, максимально виставляти на аукціон по системі «Прозоро». Зокрема, наразі близько 20 комерційно привабливих приміщень ми виставили на аукціон, щоби залучити додаткові кошти в такий непростий час. А також близько 10 земельних ділянок. Ми хочемо розуміння громади про те, що в такий нелегкий час ми повинні залучати кошти.

Зважаючи на таку ініціативу франківської влади, журналіст «НК» поцікавилася у начальника управління комунальної власності Калуської міської ради Олександра Челядина, чи планують і в нашому місті продавати комунальне майно, щоб поповнити бюджет.

– Наразі таку ідею не озвучував ні міський голова Ігор Матвійчук, ні представники депутатського корпусу, – зазначає О. Челядин. – Більше того, частина депутатів навпаки доволі часто звинувачує нас у тому, що вже чимало комунального майна міста наразі продано. Тому принагідно хочу сказати, що протягом останніх двох років у Калуші не продавалося жодне комунальне майно. Однієї з причин такої ситуації є нове законодавство, яке робить цю процедуру доволі тривалою і складною. Останнім комунальним об’єктом, який у 2017 році було з аукціону продано в Калуші, є друкарня…

Нещодавно ми пробували здійснити продаж невеликого об’єкту на вул. Фабрична, 1 та автомобіля Калуського ЦПМСД, але покупці так і не знайшлися. До слова, у зв’язку з певними змінами в законодавстві ускладнився не лише продаж комунального майна, а й його викуп орендарем. Ця процедура тепер теж доволі непроста…

Нафтохімік 21


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.