У «Добродії Калуській» буде майстерня, зал та логопедичний кабінет

Категорія: АкціїПереглядів: 397

У центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Добродія Калуська» буде два додаткових приміщення та логопедичний кабінет.

Ще минулого тижня розпочалися ремонтні роботи у приміщенні КЗ "Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Добродія Калуська ". На площі 125 кв. метрів плануються зорганізувати майстерню для старших дітей, зал для молоді та логопедичний кабінет. Про це повідомляє міський голова Андрій Найда, інформують "Вікна".

Заняття в майстерні сприятиме формуванню життєвих компетентностей, які є такими важливими для діток з обмеженими функціональними можливостями. Адже їм потрібні неймовірні зусилля, щоб пристосуватися та жити у сучасному світі.

Капітальний ремонт проводиться коштом місцевого бюджету та міжнародних донорів. В рамках спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) за отримані кошти безповоротної фінансової допомоги в сумі 312 тис. гривень центр отримав можливість придбати та встановити в додатковому приміщенні двері, вікна, радіатори. А також спеціальні поручні в кімнати санвузлів закладу для покращення доступності дітям та молоді з фізичними функціональними обмеженнями. На решту робіт виділено до 1 млн 853 тис. гривень з місцевого бюджету.

На сьогодні у центрі проходять реабілітацію та абілітацію 47 дітей до 18 років та 17 молодих осіб. Розширення простору центру дасть можливість охопити послугами з реабілітації дітей з інвалідністю також і зі старостинських округів Калуської громади та загалом надавати якісніші послуги, — йдеться в офіційному повідомленні.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.