У будівлі колишнього садочка «Зірочка» облаштують прихисток для ВПО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 309

У Калуській громада впритул наблизилися до вирішення надзвичайно складного питання, яке турбує калушан вже більше десятка років. Ідеться про комунальну будівлю колишнього дитячого садочка «Зірочка», яка чимраз втрачає свою привабливість.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

«Причин такого стану «Зірочки» є багато. Але, заради справедливості, треба зазначити, що багато років поспіль місцева влада намагалася залучити для ремонту цього об’єкта кошти з державного чи обласного бюджету, оскільки самотужки «витягти» необхідний обсяг робіт не вдавалось. Для цього колись була розроблена проектно-кошторисна документація, яка з року в рік коригувалася, але позитивного результату так і не досягли», – зазначив очільник громади.

 

А нещодавно наша «Зірочка» потрапила в поле зору донорських благодійних організацій, які займаються капітальними ремонтами власне муніципальних будівель з метою тимчасового поселення у них внутрішньо переміщених осіб. І це надзвичайно добра нагода з користю перевтілити колишній садок.

І вчора міський голова Андрій Найда мав першу онлайн-зустріч з Лесею Бородою, експерткою з муніципального залучення Програми енергоефективності International Finance Corporation (ІFС – Міжнародна фінансова корпорація, яка є однією з п'яти інституцій Групи Світового банку і нашим потенційним грантодавцем).

«Розмова була дуже результативною. Ми домовились про перші кроки співпраці – оформлення і подання чеклиста для документальної перевірки відповідності будівлі критеріям Програми ІFС та виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації.

 

Ми невідкладно приступаємо до виконання своїх зобов’язань і дуже сподіваємося на якнайшвидше включення нашої «Зірочки» в Програму ІFС.

Дякую за попередню підготовчу роботу до нашої зустрічі Джону Шморгуну з «Мув Юкрейн», який на сьогодні став великим другом нашої громади і рушієм реновації комунальних будівель для ВПО, та Мар’яні Думенко, яка вела перемовини з ІFС ще з жовтня минулого року», – резюмував Андрій Найда.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.