У боротьбі з російським окупантом загинув 58-річний калушанин Дмитро Цупа

Категорія: СоціумПереглядів: 425

Захищаючи рідну землю, свій народ, у війні з російським окупантом загинув 58-річний Герой України Дмитро Цупа.

Калушанин був у числі перших серед активістів під час революції на Майдані у 2005 році, повідомляє «НК» з посиланням на «Калуш ФМ».

У 2014 пішов добровольцем в АТО. Відстоював територіальну цілісність та суверенітет нашої держави на східних рубежах. Ще перед початком повномасштабного вторгнення московії на українські землі, відчуваючи загрозу, зателефонували Дмитрові побратими і запитали чи піде боронити рідний край. Відповідь була однозначна! На вмовляння рідних з наголосом на вік, вперто наполягав: «Якщо не я, то хто? Ви, діти та онуки, маєте жити. Це не ваша війна. Це наш обов’язок перед вами». І 24 лютого звернувся до військкомату. Але у військовій частині, в якій служив раніше, не було місця, тому попросився в іншу.

І так, з перших днів війни, пліч-о-пліч з побратимами, шматочок за шматочком відвоював рідну землю! До останнього подиху!

Загинув Герой України Дмитро Цупа 17 червня під час артилерійського обстрілу російськими окупантами!

«Калуська громада у скорботі разом з дружиною, доньками, маленькою внучкою, друзями, побратимами... Вічна пам'ять Герою  України Дмитрові Цупі! Герої не вмирають! Слава Україні! Слава її Героям!» – написав Андрій Найда.

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.