Троє учнів Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка стали переможцями III етапу конкурсу МАН України

Категорія: СоціумПереглядів: 729

Три перемоги здобули ліцеїсти цього року на ІІІ (заключному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України. Про це повідомили в Калуській міській раді.

Зокрема:

Назар Забавський (11 клас) — ІІ місце (відділення філософії та суспільствознавства, секція “Філософія”, тема роботи: “Філософська категорія істини в концепції фільму “Чорнобиль”: проблема пізнання та інтерпретації&rdquoПідморгую, науковий керівник — Ольга Сербін;

Марія Циріль (11 клас) — ІІ місце (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція “Українська література”, тема роботи: “Інтертекстуальність як стильова домінанта лірики Ю.Іздрика&rdquoПідморгую, науковий керівник — Олеся Жураківська;

Артур Савчій (10 клас) — ІІ місце (відділення економіки, секція “Мікроекономіка та макроекономіка”, тема роботи: “Вплив розвитку штучного інтелекту на економіку України й міста Калуша та можливі способи його регулювання&rdquoПідморгую, науковий керівник — Алла Маковська.

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.