Третій аукціон на родовище корисних копалин біля Підмихайля завершився нічим

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 366

На треті торги право добувати піщано-гравійну суміш на ділянці «Підмихайле» виставили вже зі зниженою на 25% стартовою ціною.

Як раніше повідомляли «Вікна», 20 травня Державна служба геології та надр України на Прозорро.Продажі втретє оголосила аукціон на спеціальний дозвіл на користування надрами — Ділянка «Підмихайле» Калуського родовища. Початкова ціна продажу становила 665 661,91 гривні без урахування податку на додану вартість.

Термін приймання заяв на участь в електронному аукціоні збіг 3 червня. Однак, як свідчить оприлюднений на Прозорро.Продажі протокол, аукціон, який було заплановано на 4 червня, не відбувся, оскільки заяву на участь подав лише один учасник — ТОВ «Рено Командор» з Калуша. Для проведення аукціону повинно бути як мінімум два учасники.

Нагадаємо, право добувати піщано-гравійну суміш на ділянці «Підмихайле» Державна служба геології та надр України виставила на аукціон втретє. Перший аукціон було оголошено наприкінці 2023 року зі стартовою ціною 887 549,21 гривні. У торгах, які відбулися 17 січня, змагалися  сім учасників. Переможцем стало ТзОВ “БУДТРАНСОІЛ”, яке запропонувало 16 мільйонів 120 тисяч гривень — у 18 разів більше за стартову ціну. Однак договір з переможцем першого аукціону укладено не було, а аукціон визнали таким, що не відбувся.

На початку травня знову оголосили електронні торги з аналогічною стартовою ціною. Аукціон було заплановано на 17 травня, однак за відсутності учасників він не відбувся.

На треті торги право добувати піщано-гравійну суміш на ділянці «Підмихайле» виставили вже зі зниженою на 25% стартовою ціною.

Ділянка «Підмихайле» Калуського родовища розташована на відстані 0,6 км на північ від села Підмихайля Калуського району Івано-Франківської області. Вид корисної копалини — піщано-гравійні породи. На аукціон виставили дозвіл на видобування корисних копалин терміном на 20 років.

Нагадаємо також, що проти видобування піщано-гравійної суміші на початку року виступили жителі села Підмихайля Новицької громади. Люди вважають, що новий кар’єр завдасть їм шкоди, а добування корисних копалин відбуватиметься просто біля житлових будинків. Мешканці вимагали у місцевої влади запобігти проведенню аукціону.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.