Суд зобов'язав калуський бізнес навести лад у сховищі на 500 людей

Категорія: ВладаПереглядів: 265

Захист цивільного населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок воєнних дій, є одним із найактуальніших питань у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Під час реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді прокурори встановили, що, не зважаючи на те, що Указом Президента України від 06.02.2023 року №58/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», продовжено строк дії воєнного стану в Україні строком на 90 діб, окремі власники та балансоутримувачі споруд цивільного захисту до цього часу не вжили достатніх заходів щодо приведення в стан готовності захисних споруд цивільного захисту, а це створює загрозу для життя людей, інформує Калуська окружна прокуратура.

Перебування захисної споруди в приватній власності не звільняє власника майна від обов’язку утримання об'єкта в належному для користування всіма членами територіальної громади стані, — йдеться в офіційному повідомленні.

Уповноваженими органами належних заходів щодо зобов’язання балансоутримувача привести захисну споруду у стан готовності до використання не вживалися.

На усунення виявлених порушень закону Калуська окружна прокуратура пред’явила до Івано-Франківського окружного адміністративного суду позов про визнання протиправної бездіяльності товариства з обмеженою відповідальністю та зобов’язання його вжити заходів щодо приведення у належний технічний стан і готовність до захисту населення захисної споруди, яка розташована у місті Калуші на вулиці Виговського загальною площею 434,1 кв. метра, яка відповідно  до паспорта сховища вміщає 500 осіб.

4 травня 2023 року Івано-Франківський окружний адміністративний суд позов задовольнив.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.