Суд у Калуші оштрафував дівчину, яка зчинила бійку посеред міста

Категорія: КриміналПереглядів: 1322

У Калуші побилися дівчата. Посеред площі, на очах в інших людей вони тягали одна одну за волосся, билися кулаками та головами. Деталі справи вже з'ясовували у суді.

Бійка трапилася кілька місяців тому. Близько 22:00 неподалік одного з магазинів у центрі міста стояла група дівчат, до яких підійшла ще одна. Чого саме не поділили юнки, у матеріалах справи не зазначено. Натомість детально описано саму бійку, інформують ”Вікна”.

Зазначається, що одна з дівчат нанесла два удари своєю головою в область обличчя “подруги”. Далі вони тягалися за волосся та боролися.

Із синцями, подряпинами та іншими легкими тілесними ушкодженнями потерпіла подалася до правоохоронців. У суді вона просила 5000 гривень моральної шкоди та справедливого покарання для своєї кривдниці. Та, у свою чергу, факту бійки не заперечувала, але переконувала, що потерпіла винна сама.

Суд врахував молодий вік дівчат і їхню “чистоту” перед законом, тож призначив покарання у вигляді штрафу. Дівчинка-забіяка заплатить 850 гривень штрафу та  1200 гривень моральної шкоди потерпілій.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

  • Анонім (17:14 06/02/2017)
    Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.149.186.1]

    дви лизбиянкы неподилылы третю

  • Анонім (16:49 07/02/2017)
    Оцінка: +0 / -1 | [IP: 93.178.216.225]

    шо почалося, га, шо почалося?!crazy

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.