Стало відомо, які картини привезуть до Калуша митці із Донбасу

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 729

Музейно-виставковий центр Калуша презентує спільну виставку художніх творів митців Прикарпаття та Донеччини, метою якої є підтримка художників зі Сходу України, які змушені перебувати далеко від свого дому.

Виставка проходить у рамках всеукраїнського мистецького патріотичного проекту “У нас єдина доля — ім’я їй Україна”, автором якого є художник з Івано-Франківська Петро Грицюк, інформують ”Вікна”.

На виставці будуть представлені роботи Володимира Арсенича з Івано-Франківська, у доробку якого виконання сакрального мистецтва, портрети, пейзажі, натюрморти, оформлення і макетування книг; Ольги Грушко із міста Торез Донецької області, яка творить у жанрі пейзаж і натюрморт; Петра Грицюка із Яремчанщини, який працює суддею, а у вільний час займається творчістю у жанрі сюжетної композиції.

Відвідувачі виставки зможуть познайомитися також із роботами Анатолія Мельниченка із Горлівки Донецької області, який через події на Сході України переїхав до Києва та працює у ізних стилях і жанрах.

Завідувач відділу реставрації Івано-Франківського краєзнавчого музею, автор проекту “Врятуймо скарби разом” Валерій Твердохліб також поділиться кількома своїми роботами для виставки, а уродженець Луганщини Володимир Шиян у Калуші виставить на огляд свої картини у жанрі живопису.

Нагадаємо, виставка відкриється о 14.00 17 січня у приміщенні Виставкової зали, що на вулиці Дзвонарській, 5.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.