Сьогодні в усіх маршрутах у Калуші з’явилися пільгові рейси. ВІДЕО

Категорія: ТранспортПереглядів: 2142

Від сьогодні на всіх маршрутах у Калуші з’явилися пільгові рейси. Пільговики — розгублені й обурені та шукають графіки руху. Кажуть: їхні пенсії за ростом тарифів — не встигають.

— Я шукаю сьогодні на зупинках розклад пільгових рейсів — і ніде немає, каже пенсіонерка Марія Васішевська.

Довелося заплатити три гривні за проїзд іншій калушанці — Ганні Верстюк.

— Водій чемно пояснив, що введені пільговій рейси. А той, хто такий графік вводив, живе. Певне, на 20-30 тисяч на місяць, — каже пенсіонерка.

Водії сьогодні — поблажливі. Пенсіонерів — не сварять, а лише — пояснюють, помітили «Вікна».

— Наші люди не знають того, що не на їхню користь, — розповів водій Іван Мазур. — Що мені сказали, те я виконую.

У міській раді кажуть: пік скарг від пільговиків уже минув. А введення пільгових рейсів — вимушений крок, спричинений правовою колізією: з 1 червня вступив у дію закон, за яким частина пільгових категорій втратила право на безкоштовний проїзд. Однак, постанови Кабміну, які таке право надавали, уряд не відмінив.

Міська влада виконала дві постанови уряду, твердить Руслана Вайда, заступник міського голови. Пільговий проїзд мав бути «приведений у відповідність», іншими словами — скасований.

Графіки руху пільгових автобусів, обіцяє влада Калуша, будуть оприлюднені на зупинках, у пресі, на офіційному сайті. Без обмежень у міському транспорті можуть їздити лише шість категорій громадян: інваліди І-ІІ груп; діти-сироти; діти-інваліди; особи, які супроводжують інвалідів І групи; діти, позбавлені батьківського піклування; учні з малозабезпечених сімей; учасники бойових дій.

Перевізники мають причини для невдоволення. Адже, відшкодування за пільгові перевезення їм надходять мізерними порціями. Цього року у Калуші — лише 10 тисяч гривень із передбачених понад мільйона гривень. Тому Калуська міська рада виділила 200 тисяч гривень для відшкодування за перевезення пільговиків до садово-городніх ділянок.

ВІКНА 20


Коментарів: 2

 • Анонім (19:38 13/06/2015)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.184.13]

  водії тяжко сприймають введення пільгових рейсів-це їм мінус в кишеню. пропоную ввести обілечування пасажирів і повернення витрачених кош

  • ББА (20:13 13/06/2015)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 92.24.96.231]

   Ні водії ні пенсіонери не винні в цьому порушенні закону

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.